Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!

Böceklerle mücadelede İpuçları


Böceklerle mücadele etmek hiçte kolay değildir.. En güzeli ilaçlama şirketleri ile anlaşıp ilaçlama yaptırmaktır.Bunun için özel kurulmuş ilaçlama firmaları mevcuttur..İlaçlama şirketlerine ilaclamaportali.com adresinden ulaşabilirsiniz..

 • Hamamböcekleri inanılmaz hızlı ürerler. Hemen onlardan kurtulmak için önlem alın, ya da sizin ellerinizi büyük bir istila ile kendinizi bulabiliriz.
 • Zararlı kimyasalların önlemek ister misiniz? Birçok tuzaklar borik asit için okaliptüs yağı kadar doğal haşere kontrol ürünleri, geniş bir yelpazede yaptığı gibi, bunu yapmak için izin kahve telvesi . PF Harris Roach Tablet deneyin. Bunlar borik asit ve bir yem içerir. Bu seçenekler hakkında daha fazla bilgi edinmek ve bunları denemek için biraz araştırma yapın. Hepsi enfestasyonlar için çalışmaz, ama en azından kontrolü hamamböceği nüfus gerekir, ve en kimyasallar gibi neredeyse kadar maliyetli değil.
 • Sinek kağıdı ile Tic-Tac kutusunun içini döşeyen kendi tuzakları olun, sonra üst değiştirin.Ayrıca her sonunda bir kibrit kutusu veya diğer küçük kutu ve çanaklarına kullanabilirsiniz içeri Roaches alabilirsiniz biraz flip top açık bırakın. Fly kağıt daha az pahalı hamamböceği tuzakları daha hızlıdır ve aynı şekilde çalışır.
 • Çeşitli alanlarda yerleştirilir eğer yemler ve tuzaklar özellikle bilinen roach parkurlarının yakınında ya da nerede pislikleri mevcut, en etkili olanlardır. Temizlik çok fazla alana bozmayacak deneyin veya Roaches kendi gezileri yeniden yönlendirmek olabilir.
 • Temizleyin köpek hamamböceği onu yiyebilir veya sadece evin üzerinden takip edebilir, ev iç kirletici olarak, bahçesinde ve kedi dışkısı.
 • Yığılmayı birikir etmeyin. Onlar kağıttan giyim şey iç içe olacak. Bu garaj, tavan arası, bodrum ya da içerir. Herhangi bir sınır yoktur.
 • Eğer gün ışığı sırasında veya ışıkları açıldıktan sonra en az birini görürseniz, bu bir sorun var demektir. Kısa sürede bunu düzeltmek ya da bir sonraki akşam partide ekstra bir konuk olacak.
 • Dişi bir hamamböceği üzerine basmaktan yumurta yok olup olmayacağı tartışmalı var. Yumurta bir ootheca denilen kalın bir kılıf içinde koyulur ve kadın öldüğü takdirde büyük olasılıkla hayatta olmaz, ama yine de tüm ayakkabı kapalı temizlemek için muhtemelen akıllıca olur.
  • Eğer şut yaparsanız bir hamamböceği iyice hata, bir yüzeyi temizlemek ve eskiyen veya onu öldürdü ne olursa olsun iyice temizlendiğinden emin olun.
  • Sizin evden yüzden ölü hamamböceği imha için, tuvalet onları aşağı.
 • (Ya da sadece tembel) ucuz konum ve küçük bir apartman dairesinde yaşamak, ayrıca doldurmayı için kolay ve ucuz bir alternatif olarak günlük alışveriş poşetleri kullanabilirsiniz.Sadece çatlak ve delikler zemin üzerinde, duvarlar ve küçük alçaklardan alıyorsanız olabilir kaideler bulmak ve etkili bir "mühür" de her açılış boyunca şeyler bir veya iki çanta. Bu işgal için başka bir daire bulmak Roaches ikna olmazsa, en azından onlar boşluk girebilirsiniz hangi aracılığıyla sınırlamak gerekir. Öldürme ve daha büyük sonuçlar yakalayan diğer yöntemleri uygulama fırsatı kullanın.
 • Bir 'anlık' için alkol spreyi (alkol içerdiği sürece, bir sprey şişesine ispirto veya sprey shave ya) öldürmek çok iyi çalışıyor. Hairspray çok çalışır.
 • Tamamen kapalı yüzden bir zip-lock çantanın içindeki tüm iç torba koyarak açık tahıl paketleri Seal, sonra kutunun içine geri kaydırın. Bir hamamböceği uzun süre kırıntıları yaşayabilirler, çünkü kırıntısı kutu içinde mühürlü torba birikmesine izin vermeyin. Chip klipleri veya klipleri başka tür gıda onları tutmaz. Bir çanta veya küçük bir kutu içerisinde geliyor her şeyi yapın.Emin un, şeker, yulaf ezmesi olun, vb kapalı bir kapta olduğunu. Bu basit adım gibi görünebilir, ama onlar çok iyi çalışır.
 • Mağazada tencere, tava ve yemekleri baş aşağı böylece onları içinde hamamböceği dışkıları veya yumurta olmaz.
 • Bütün mutfak dolapları içinde floresan aydınlatma şeritleri veya musluk ışıkları yükleyin ve onları açık tutmak. Hamamböcekleri ışık sevmiyorum ve gıda parçacıkları ve kırıntıları çiğneyerek onları vazgeçirmek olacaktır. Başka bir seçenek, tüm kabin kapıları açık bırakmak ve mutfak ışıkları açık. Onları öldürmek değil ama ev daha az çekici kılacaktır. Yerleşik bir böcek savar olan kendinden yapışkanlı raf kağıdı kullanın
 • Eğer kamu veya topluluk çamaşırhane kullanırsanız, diğer çamaşır yıkamadan önce çamaşır suyu bol sıcak su ile beyaz örtüler ve yıkayın. Bu mümkün değilse, aynı makinede diğer çamaşır yıkamak, sonra çamaşır yokken sıcak su ve çamaşır suyu ile bir yıkama programı çalıştırın. Mümkünse hemen kurutma aktarmak ve sıcak ayarını kullanın. Doğrudan plastik bir çöp torbası içine kuru giysiler yerleştirin ve hemen tesisin dışarı çıkarınız. Çekilme veya evde asın. Elbiselerini biraz buruşuk olabilir ama eve davetsiz misafirleri getirmek için daha az olacaktır. Eğer tesiste elbise katlamak gerekir, çamaşır suyu ve su ile tezgah üstü püskürtün.Ağartıcı giyim zarar vermez bu yüzden kurumaya bırakın. Yıkamada Roaches eve getirerek önlemek için en güvenli yolu kendi yıkama ve kurutma makinesi evde her şeyi aklamak için olduğunu.