Site hosted by Angelfire.com: Build your free website today!

Hızlı Temizleme için 9 İpuçuMalzemeleri Birlikte tutun:

Hızlı temizlik için bir numaralı kural araç ve gereçleri hızlı ve kolay erişim sahip olmaktır. Eğer gerekli sarf malzemeleri için avlamak zorunda zaman temizleme zamanı geldiğinde, sizin motivasyon tüm zaps. Evinizin farklı temizlik bölgeleri için bir temizleme caddy oluşturmayı düşünün. Ihtiyaç duyduğunuz doğru yerde her zaman sarf malzemesi olacak. Yeterince malzemeniz yoksa temizlik şirketleri size yardımcı olabilir.


Müzik dinleyerek:

Müzik I temizlemek mümkün kulüpler ne kadar çabuk büyük bir fark yaratıyor. Temizleme müzik şarkıları Benim karışımı hızlı bana büyük temizlik şirketleri  hissettirmek şarkılar hareketli, yüksek enerjili bir çalma listesi olduğunu. Müziği kullanarak eğlenceli hissi verirken, tüm, daha hızlı hareket etmek için yardımcı olabilir. Sadece  temizlik  sevdiğiniz parçaları size komşuları sahip bilmek istemiyorum dans hareketleri içine büstü yaparsanız kör kapatmaya emin olun.


Sizin Sevmediği Oda ile başlayın:

Her zaman son kadar bırakın oda biz bitti dediğimde bize hissediyorum kötüleştirir sadece temizlik nefret odaları sürüncemelerde içeri başlamak temizlik şirketleri  için en iyi olanıdır. Biz her şeyi ile bitirdiğinizde, aklımıza hala biz bu chickened-out sabit oda hatırlar.

En çok motive başında evinizin en zor ve can sıkıcı temizlik şirketleri  alanlarda yapın. Eğer  temizlik  bu zorlu alanlarda tamamlama hissi başarmak sonra, her şeyi bir parça kek gibi görünüyor olacaktır.


Sadece Temizlik için temizleyin etmeyin:

Ben bu saçma geliyor biliyorum, ama temizlenmesi gerekmez şeyler temizlik zamanı boşa harcamayın. Buzdolabınızın hala temizliği son hafta tertemiz ise, neden temizlemek için etrafında hareket eden her şeyi rahatsız? Eğer alt katta banyo asla kullanmayın, o zaman ana banyo gibi sık temizlenmesi gerekmez. Bu temizlik zamanlanmış bir gün sırf bir şey temizlemeyin. Kirli şeyler temizleyin ve yalnız kalanı bırakın.


Gitmeden gibi temizleyin:

Bir karmaşa gördüğünüzde, o kadar temiz. Biz bu her zaman bizim aile söyleyebilir, ama biz aslında biz vaaz ne İnanç? Bu bizim zaten yukarı gidiyoruz bildiğiniz zaman üst kata ait öğelerin bir avuç kapma kadar basit olabilir. Ayrıca onlar sertleşmesine şansı elde etmeden dökülmeleri ve Splatters kadar silerek içerir. Siz gidin Temizleme uzun vadede size çok zaman kazandıracak.


Aşırı Temizleyiciler Yapmayın:

Diz refleksi tepki evlerimize temiz almak temizlik şirketleri   için bir çaba mümkün  temizlik  olduğunca temiz kullanmaktır. Bu aslında geri tepebilir. Çok daha temiz bizim evde yüzeylere zarar verebilmektedir. Aynı zamanda bir mıknatıs gibi kir ve toz çekecek bir kalıntı bırakabilir. Kendinize bir iyilik yapın ve yeterli kullanın.

Aynı zamanda, temizleyiciler nadiren anında çalışmak olduğunu biliyoruz. Temiz bir kir ve kir nüfuz için biraz zaman verin. Sonra, bunun yerine temizlik şirketleri   birkaç dakika ovma harcama,  temizlik  genellikle sadece uzakta kiri temizlemek için mümkün olacak.


Alta Üst:

Bu benim annemden öğrendim ilk kurallarından biri oldu. Her  temizlik şirketleri bir yüzey üstünde temizlemeye başlar, ve yol aşağı çalışır. Bu temizleyici damlayan, ya da zaten temizlenmiş yüzeyler üzerinde toz çökmesini önlemek için olanak sağlar.


Islak için Kuru:

Öğrendiğim ikinci  temizlik  kuralı ıslak kuru oldu. Aşağı silme, toz alma, vb, ilk olarak, kuru temizleme yapın. Sonra, ıslak temizleme taşımak. Daha bir kuru kir yayılması bezi, az çizgilenme, ve sana sahip olacağım dökülmesini potansiyeli ile bakabilirim.


Malzemeleri Saha koyun:

Bir sonraki hız temizlik oturum için hazır olacağım Öyle ki, sizin tüm araçları özenle uzak koymak emin olun. Onlar sizin için temiz hızlandırmak için karar dahaki sefere hazır olacağım.